Seçil Erzan, Zafer Partili İsme de Kancayı Takmış!

Seçil Erzan iddianamesinde bulunmayan ve kırık telefonundan kurtarılan mesajlar da her gün yeni detaylar ortaya çıkıyor. Birçok kişiyi dolandıran Seçil Erzan’la ilgili kırık telefonundan bu sefer de köylüsü bir siyasetçi isim çıktı. Zafer Partisi Tekirdağ İl Başkanı Fatih Altıntaş’ın Erzan’la yaptığı yazışmada fondan gelecek parayla aday olacağını söylemesi dikkat çekti.

12 Punto’dan Müslim Sarıyar’ın haberine göre Seçil Erzan’ın kırık cep telefonundan bu kez de Zafer Partisi Tekirdağ İl Başkanı Fatih Altıntaş’la yazışmaları ortaya çıktı.

Yazışmalarda en çok dikkat eden ayrıntı, Altıntaş’ın fondan gelecek parayla milletvekili adayı olacağını söylemesi oldu.

Yazışmaların bir bölümü şöyle:

Fatih Altıntaş: Abla merhaba nasılsın, Serkan ile konuştum maalesef ikna olmadı vermeyecek, bende daha üstüne gidemem, Sadece benim verdiğim 78 bin dolar var abla.

Fatih Altıntaş: Bu seferlik bu kadar olsun, çevrem genişleyince, Belki daha iyi yatırımcılar bulabilirim ama senin dediğin güne kadar bulamam

Fatih Altıntaş: Abla benim yatırımımı da minimum süre ve maksimum kar ile vermen dileğiyle, bana çok büyük bir iyilik yapmış olacaksın ve hiçbir zaman unutmayacağım bunu çünkü ben buradan gelecek olan maddi kaynak ile milletvekili adayı olacağım.

Seçil Erzan: Elimden geleni yapacağım ablacığım. Sen yine araştırmaya devam et. Oradan gerekeni alırsın. Kimseye söyleme.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx