Paris Hilton, X’te yayın yapmak için özel bir teklif aldı

“Öldürmek” (slaying) ve “yaşamak” (living) kelimelerinin birleşiminden oluşan bu kelime kombinasyonu, Hilton’un 2000’li yılların başlarında moda olan  “bu çok ateşli”  sloganının bir çeşit yeni versiyonu.

Şirket sözcüsü Joe Benarroch’a göre Hilton ve X‘in ortaklığı şunları içeriyor:

İkili, “X‘in tüm katmanlarında bir dizi yeni aktivasyonun yanı sıra, canlı alışverişi de içeren yılda 4 orijinal video içerik programı oluşturmak için birlikte çalışacak.” Bu canlı alışveriş deneyimi, Hilton’un canlı yayınını izleyenlerin “bir ürün kataloğuna göz atmasına ve ardından uygulama içi tarayıcı aracılığıyla siteye tıklayarak satın alma işlemi gerçekleştirmesine” olanak tanıyacak.

Paris Hilton, X’te yayın yapmak için özel bir teklif aldı

Görünüşe göre Hilton’un çok fazla ağır iş yapmasına gerek de olmayacak: “X, her bir aktivasyonu desteklemek için marka sponsorluğunu güvence altına almak için çalışacak.”

“X ayrıca 11:11 Media / Paris Hilton’un yıl boyunca dahil olacağı diğer çabaların güçlendirilmesini de destekleyecek.”

Platform yakın zamanda ücretli, doğrulanmış kullanıcıların gönderilerinin yanında görünen reklamlardan elde edilen gelirin belirtilmemiş bir yüzdesini paylaşmaya başladı. Benarroch’a göre Hilton‘un X ile olan mali anlaşması, ki bu Musk rejimi altında türünün ilk örneği gibi görünüyor, farklı işliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx