eFootball Sezon 2’de Türk Takımlarına Merhaba Deyin

Konami Digital Entertainment B.V., bugün itibarıyla “eFootball™”a gelen “Heyecanı Katla” (Elevate the Excitement) temalı Sezon 2 güncellemesini ve Authentic Moduna gelen bir dizi yepyeni kulüp ile Rüya Takımı Kulüp Paketlerini duyurdu.

 

Authentic Mod’da Trendyol Süper Lig™ takımlarına merhaba deyin

 Avrupa’nın en ikonik kulüplerinden ve en tutkulu taraftarlarından bazılarını bünyesinde barındıran “eFootball™,” Türkiye’nin premium futbol ligi “Trendyol Süper Lig™”’in oyuna eklendiğini duyurdu.

Bu sayede “eFootball™” kullanıcıları, Beşiktaş J.K., Galatasaray S.K., Fenerbahçe S.K., Trabzonspor gibi ülkemizin önde gelen takımlarıyla Authentic Mod’da oynayabilirler!

 

Asya’nın önde gelen kulüpleri de şimdi “eFootball™”da

 KONAMI’nin Asya Futbol Konfederasyonu™ ile gerçekleştirdiği iş birliği sayesinde, “eFootball™” artık konfederasyonun başlıca ligi “AFC Şampiyonlar Ligi™”’ne katılan tüm kulüpleri bünyesine katıyor. 

Böylece Avustralya ve Japonya’dan İran ve Katar’a kadar birçok ülkenin kulüpleri, oyunda yerlerini alacak. Bu kulüpler arasında, Suudi Arabistan’ın önde gelen üç kulübü Al Nassr, Al Ittihad Club ve Al Hilal SFC de bulunuyor.

Dünya futbolunun elit yeteneklerinin son dönemde Orta Doğu’ya transfer olmaları göz önünde bulundurulduğunda, “eFootball™” kullanıcıları, Authentic Team’lere bu takımların eklenmesiyle birlikte oynanışın ve oyundaki seçenek çeşitliliğinin keyfini sürecekler.

 

“eFootball™” Mobil sürümüne Arapça dil desteği geldi

KONAMI, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’dan milyonlarca oyuncunun oynadığı “eFootball™” Mobil’e Arapça dil seçeneğinin eklendiğini duyurmaktan da heyecan duyuyor.

 

Avrupanın 6 dev kulübünün Kulüp Paketleri oyuna eklendi

Son “eFootball™” güncellemesi dünyanın dört bir yanındaki oyunseverlere, KONAMI’nin bazı partner kulüplerinin desteğiyle gerçekleştirilen Kulüp Paketleri (Club Packs) sayesinde futbolun en büyük ve en iyi isimlerinden bazılarıyla sözleşme imzalama şansını getiriyor. Bu paketlerde kullanıcılar 11 Öne Çıkan oyuncunun yanı sıra ‘Güçlendirici’ eklenmiş bir Menajer bulabilirler! Bu ‘Güçlendiriciler’ Dream Team’deki tüm oyuncuların istatistiklerine +1 artış sağlıyor.

5 Ekim’den itibaren kullanıcılar Dream Team kadrolarını FC Barcelona, Manchester United ve Arsenal FC’den takım üyeleriyle güçlendirebilecekler.

FC Bayern München, AC Milan ve FC Internazionale Milano’nun yer aldığı diğer kulüp paketleriyse 19 Ekim’de sunulacak.

 

“eFootball™” Hakkında

“eFootball™”, KONAMI’nin popüler oyun serisi “PES”in yeniden markalaşmış halidir. Bu değişimle birlikte oyuna yeni bir futbol oyun motoru eklendi, oynanış geliştirmeleri eklendi ve oyun tüm uyumlu cihazlarda “oynaması ücretsiz” oldu. 

“eFootball™”, dünyanın dört bir yanındaki futbol taraftarları için eğlenceyi ve erişilebilirliği en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan, sürekli gelişen bir platformdur.

Kullanıcılar “eFootball™” üzerindeki çeşitli içeriklerin keyfini çıkarabilirler. Rekabetçi olmayan, keyifli bir çevrimdışı deneyim için, kullanıcılar ‘Serbest Maçlar’ (“Exhibition Matches”) bölümünde yer alan otantik futbol kulüplerinin kadrolarını kullanabilirler. Alternatif olarak, oyuna çevrimiçi dahil olup dünya genelinden favori futbolcuları seçerek kendi ‘Rüya Takım’larını (‘Dream Team) oluşturabilirler. Kullanıcılar ayrıca çevrimiçi olarak arkadaşlarıyla birlikte rekabet etme heyecanını ‘Co-Op Mod’unda deneyimleyebilirler.

“eFootball”, “e-Football” ve “eFootball logosu”, Japonya’da ve diğer ülkelerde veya bölgelerde Konami Digital Entertainment Co., Ltd.’nin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx