Canan Kaftancıoğlu’ndan kritik ikinci tur’ çağrısı: ‘Türkiye’nin varlık yokluk seçimi’

14 Mayıs’ta gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimleri‘nin yankıları sürerken, ikinci tura hazırlanan Millet İttifakı‘ndan çarpıcı açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Seçim gecesi Anadolu Ajansı (AA) tarafından yapılan manipülasyona ilişkin açıklamada bulunan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu önde olduğu halde Anadolu Ajansı Recep Tayyip Erdoğan’ı önde başlattı” dedi.

“KEMAL BEY KAZANACAK, KAZANMAK ZORUNDA”

Fox TV’de İlker Küçükkaya’nın “Çalar Saat” programına katılan Kaftancıoğlu’nun açıklamalarından öne çıkan başlıklar şu şekilde:

“Kemal Bey kazanacak ve kazanmak zorunda da. 28 Mayıs’taki seçimler Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin varlık ve yokluk seçimi olacak. Bizim vatandaşımıza ulaşacak örgütümüz, sınırlı medya kuruluşumuz var. Kurban Bayramı’nda 15 bin lira vereceğimiz bizim ona ulaştırmamamız için medya organları var. 

“28 MAYIS’TA MANİPÜLASYONA İZİN VERMEYECEĞİZ”

Kaybedecek bir şeyimiz yok, daha keskin bir dil kullanacağız evet. Bu seçimde dün izlediğim için söylüyorum; Yeni Şafak’ta PKK’nın üst düzey yöneticisi Duran Kalkan’ı yayınlanıyor, terör örgütü propagandası yapıyor, sonra ‘CHP teröristlerle işbirliği yapıyor!’ deniliyor. ‘Hadi oradan’ derler adama.!

Kemal Kılıçdaroğlu yargıya kimsenin müdahale etmemesini sağlayacak.

Kılıçdaroğlu önde olduğu halde Anadolu Ajansı Erdoğan’ı önde başlattı.

Seçimleri kazanmak için kara propaganda dahil her şeyi yaparlar.

28 Mayıs’ta manipülasyona izin vermeyeceğiz.”

AYRINTILAR GELİYOR…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir