Ümit Şengül: Geçen yıldan daha güzel olacağız

Başakşehir’e deplasmanda 4-0 mağlup olan Kasımpaşa’da Teknik Sorumlu Ümit Şengül maçın akabinde konuştu. Grubun ritmini bulacağını söyleyen Şengül, geçen yıldan daha güzel olacaklarını tabir etti.

Spor Toto Muhteşem Lig’in birinci haftasında Başakşehir deplasmanında uzunluk gösteren ve alandan 4-0’lık yenilgiyle ayrılan Kasımpaşa’da Teknik Sorumlu Ümit Şengül maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı.

Maça yeterli hazırlandıklarını söyleyen Şengül, “Rakibimizin Avrupa maçları oynaması, onların bizden daha hazır olduğunun en kıymetli göstergesiydi. Başakşehir’i galibiyetinden ötürü tebrik ediyorum. Savunmada kıymetli eksiklerimiz var. Süreç içinde ortamıza katılanlar olacak. Geçen sene takımımızda olan iki oyuncudan birisi Tarkan’ın dönüşü 1-2 ay sürecek. Savunmadaki külfetleri giderdikten sonra geçen yılki ritmimizi yakalayıp çok âlâ işler yapacağımıza inanıyoruz. Bugünkü maç bizim için ve oyuncular için değerli bir ders oldu. İnşallah çok farklı ve geçen yıldan çok daha âlâ oynayan bir Kasımpaşa olacak” diye konuştu.

“TRANSFER YAPILACAK”

Takıma destek yapılacağını ve transferlerin önümüzdeki hafta gruba dahil olacağını söyleyen Şengül, “Önümüzdeki hafta ortamıza katılanlar olacak. Bununla ilgili çalışmalar devam ediyor. Geçen yılki atak oyuncularımız elimizde büsbütün duruyor. Onların ritmini yakalamasını bekliyoruz. Yeni gelen arkadaşlar da adapte olunca daha da farklı olacaktır. Bahoken, Fransa Ligi’nde kendini ispat etmiş bir oyuncu. Celina’yı da 2 yıldır istiyorduk ve o da bugün ikinci yarıda oynadı. Daha da katkı sağlayacaklardır” diyerek kelamlarını tamamladı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.