Taylan Antalyalı: Futbolu Galatasaray’da bırakmak istiyorum

Galatasaray’ın orta saha oyuncusu Taylan Antalyalı, Türkiye gazetesine değerlendirmelerde bulundu.

Taylan Antalyalı, tabirlerini kullandı.

“İlk sırada olmak zorundayız”

Galatasaray’da yükü olduğundan bahseden Taylan, “Çok emek harcıyoruz ve karşılığını almak istiyoruz. Galatasaray’ın ikinciliği başarısızlıktır. Şayet sarı-kırmızılı formayı giyiyorsanız hem şampiyon olmak hem de her kulvarda birinci sırada olmak zorundasınız.” dedi.

“Galatasaray’da futbolu bırakmak istiyorum”

Geleceğe yönelik gayelerinden de bahseden deneyimli oyuncu, “G.Saray formasıyla alana çıktığım her maç benim için unutulmaz. 100. maçımda hepsi gözümün önünden geçti. Kendi kendime ‘hangisi en unutulmazdı’ diye düşündüm. Alana parçalıyla çıktığım her anın unutulmaz olduğunu anladım. Zira G.Saray benim hayalimdi. Nasip olur mu bilmiyorum fakat gayemde futbolu Galatasaray’da bu forma altında bırakmak var.” formunda konuştu.

“Fatih Terim’in ayrılığı beni çok üzdü”

Fatih Terim’e övgüler yağdıran Antalyalı, “Beni Galatasaray’a Fatih Hoca (Terim) getirdi. Onunla 2,5 dönem çalışma talihim oldu. Bütün Galatasaraylılar üzere benim gözümde de Fatih Terim’in yeri çok farklı. Onunla konuşmak, bir şeyler öğrenmek çok özel. Benim gelişimimde büyük katkısı var. Ayrılığı beni çok üzdü. Sayın Torrent de saha içinde ve dışında da bana çok dayanak oldu. Benim futbol görüşümle alakalı inanılmaz katkı sağladı.” diyerek kelamlarını noktaladı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.