Nursel Ergin’in ağladığı Gelinim Mutfakta’da büyük kriz! Kayınvalide gelinin üzerine yürüdü

Gündüz kuşağının fenomen programı Gelinim Mutfakta’nın 930’uncu bölümünde kayınvalideler ve gelinler resmen birbirine girdi. Final günü Senanur gelin, başka bir gelin adayının ismini altın sayfasından silince kayınvalide Sevilay Hanım adeta deliye döndü.

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta, hafta içi her gün 5 farklı gelinin kıyasıya mücadelesini gözler önüne seriyor. Kimi zaman duygulandıran kimi zaman güldüren programın 930’uncu bölümünde Senanur gelin ve kayınvalide Sevilay Hanım arasında kriz çıktı.  

Senanur Gelin

Miyase Gelin, hafta boyunca kötü puanlar aldığı için tüm gelin adayları tarafından hedef haline gelmişti. Senanur gelinin Miyase geline “Etkisiz eleman!” diye bağırmasıyla ortalık bir anda karıştı ve kayınvalide Sevilay Hanım mutfağı bastı. Gelinine etkisiz eleman denilmesine çok sinirlenen Sevilay Hanım, Senanur gelinin üzerine doğru yürüyerek “Sen kime diyorsun etkisiz eleman, heyyy!” şeklinde mutfağa giriş yaptı.

Miyase gelin

Gelin Miyase’yi bile şoke eden o anlar sosyal medyada gündem oldu.

Sevilay Hanım ve gelini Miyase

NURSEL ERGİN AĞLAYARAK STÜDYOYU TERK ETMİŞTİ!

Kaynana ve gelinlerin eğlenceli hallerini izleyenlerle buluşturan Gelinim Mutfakta’nın son bölümüne sunucu Nursel Ergin‘in ağlaması damga vurdu.

Gelinim Mutfakta Nursel Ergin

Fenomen gelin Miyase, önceki gün yayınlanan yarışmada kaynanası Sevilay Hanım ile yaşadığı sorunlar nedeniyle üvey kaynanası ile yarışmaya devam etmek istediğini açıklayınca stüdyoda gergin anlar yaşandı. Sevilay Hanım gelininin isteği üzerine adeta çılgına döndü ve ikili tartışmaya başladı.

Gelinim Mutfakta Miyase ve kayınvalidesi Sevilay Hanım

Gelin ve kaynananın tartışmasına kayıtsız kalamayan Nursel Ergin, bir anda ağlamaya başlayarak stüdyoyu terk etti. İzleyenleri şoke eden olay sosyal medyada gündem olurken ünlü sunucunun gözyaşları çok konuşuldu.

Nursel Ergin ağlayarak stüdyoyu terk etti

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.