Nothing Phone 1 ön sipariş rezervasyonları başladı!

Nihayet Nothing Phone 1 uzun bir bekleyişin sonunda piyasaya sürülüyor. Davet kodu sistemi kullanan ilk akıllı telefonu için şirket ön sipariş rezervasyonlarını başlattı. Önce özel topluluk üyelerinin yararlanabileceği sistem ile Apple’a rakip olacak cihaz sektöre kafa tutmaya geliyor. Ön siparişlerin ardından herkes telefonu satın almak için kayıt oluşturabilecek.

Şirket, telefonun fiyatını henüz açıklamadı. Ön sipariş oluşturanlar 48 saat boyunca kodlarıyla ön sipariş rezervasyonu yapabilecek. Rezervasyon için 20 pound ödenmesi gerekecek. Telefonu satın almaktan vazgeçenlere bu para iade edilmeyecek. Nihai sipariş ise tanıtım etkinliğinin gerçekleştirileceği 12 Temmuz’da verilecek. Bekleme listesindeki diğer kişilere de davetiyeler gruplar halinde dağıtılacak.

Nothing Phone 1 ön sipariş rezervasyonları başladı!

Nothing Phone kurucusu Carl Pei’nin eski şirketi OnePlus, yıllarca davetiye sistemi kullanıyordu. Etkisi benzer olabilir. Davetiyeye dayalı siparişler, talebi artırabilecek bir önbellek oluştururken sıkı arzın yönetilmesine yardımcı olacak. Ön sipariş için ödeme yapanlar ardından 20 pound depozito ücreti telefonun toplam ücretinden düşülecek. Buna ek olarak, kullanıcılara aksesuarlar için harcayabilecekleri 20 pound değerinde bir hediye çeki de armağan edilecek.

Beklentileri yükselten cihaz uzun bir bekleyişin ardından nihayet kullanıcılar ile buluşacak. Apple’a rakip olacak cihaz kendine has tasarım ve özellikleri ile geliyor. Cihazın ülkemize geliş zamanı ile ilgili ise net bir detay mevcut değil.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.