Mithat Sancar’ın oğlu yazdı FETÖ destek verdi… İYİP komplosuymuş

Hürrem Elmasçı

Çocuklar, yazılarım hakkımda sosyal medyada fırtınalar koparıldığında korkuyorum. Pek, “derisi kalın” bir yazar değilim, ister istemez etkileniyorum.

Bir önce ki yazımda dedim ki, “iktidar basınının elinde muhalif bir siyasetçiyle ilgili eşcinsel seks kaseti var!”

Ayol sanki benim elimde kaset varmış gibi yayınlar başlamasın mı? Zaten bizim çevre hemen hırçınlığa başlıyor, “niye yazdın?”

Çocuklar, kaset yayınlamadım, kasetin iktidar medyasının elinde olduğunu yazdım.

İnanın yazarken şunu düşündüm, yazım sonrası iktidara büyük tepki oluşur ki; iktidar bir dönem FETÖ’nün Deniz Baykal ve MHP milletvekillerine yaptığını yapmaz, kaset işine girmez.

Ama gelin görün ki; şaşırtıcıdır, ben hedef yapıldım! Neler yazdılar hakkımda…

Çok isim yazmayacağım. Babasından dolayı birini örnek vereceğim:

HDP’NİN ÇOCUĞU

HDP Eşbaşkanı Mithat Sancar’ın oğlu sözde gazeteci Altan Sancar tweetler attı, videolar çekti. Meğer bu yazı İYİP’e yapılacak komploymuş!

Yazımda İYİP adı hiç geçmedi, Altan Sancar nereden bu bilgiye ulaşmış bilmiyorum. Hemşehrisi bir siyasetçi üzerinde polemik yapılmasın diye mi İYİP adını yazdı, anlayamadım!

CHP genel merkezi ile HDP arasında kuryelik yapan bu gazeteci, benim daha önce de CHP içindeki ETO (Enis Berberoğlu, Tuncay Özkan, Okan Konuralp) ile ilgili yazılarıma dikkat çekerek, CHP gibi İYİP’e de operasyon çektiğimi yazdı iyi mi?

Yavrucuğum ne operasyonu, ben bildiklerimi yazıyorum, aç bak Ak Parti hakkında daha çok yazım var!

Bu da yeni çıktı; bir kulis yazarsın bunu birilerin yazdırdığını ileri sürerler. Pes artık. Herkesi kendileri gibi sanıyorlar. Ne yani Altan Sancar ile ilgili eşi Duygu Hanımın çalıştığı yerlerden yola çıkıp neler neler yazmaz mıyım? Ne kolay değil mi komplo yazmak! Ayıp yavrucuğum ayıp, önce gazetecilik yap, sonra başından büyük yorumlara başlarsın. Daha soyadımı bile yanlış söylüyorsun, sizin neyinize gazetecilik? ETO ekibinin kullanışlı gazetecisi olduğunu bilmediğimi mi sanıyorsun?

FETÖ DESTEĞİ

Bi de sosyal medyada FETÖ ekibi var. Altan Sancar’ın yazısını pek beğenmişler, onlar da koro halinde İYİP’e komplo kurulduğunu yazıyorlar.

Bu FETÖ’nün ahlaksızlığı midemi bulandırıyor, sanki seks kasetlerini siyaset aracı yapanlar bunlar değil. Allah bilir, iktidarın elindeki kaseti de bunlar zamanında çekmişlerdir.

Çocuklar canım sıkkın fazla uzatmak istemiyorum. Hele hele seks oyunlarıyla değerli bir gazetenin köşesini kapmış, edebiyatçıları-yazarları bile cilveleriyle kavga ettirmiş “eski kaşar kadına” hiç cevap vermek istemiyorum…

Son olarak şunu yazıp nokta koyayım:

Hiç adetim değildir ama yemin etmek istiyorum; eşcinsel kaset yazısını Soner Yalçın yazmadı. Yahu adamcağız kaç gündür yurtdışında, köşe yazısına baksalar anlayacaklar ama dertleri başka! Ne çok kıskananı varmış Soner Beyin, şaşkınlıkla takip ediyorum. Entelektüel donanımı olmayanların yapacakları tek eylem çamur atmak oluyor.

Çocuklar, her yazımdan sonra benim adım üstüne spekülasyon yazmaktan vazgeçmedi bazıları…

Neyse, en başa dönersem:

Buradan iktidar medyasına sesleniyorum; kaset yayınlayarak siyaseti daha da çirkinleştirmeyiniz. Kimsenin özel hayatı bizi ilgilendirmez. O gazete yönetimine söyleyin, kaseti parçalayıp çöpe atsınlar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir