‘MasterChef’ Barbaros sevgilisine evlilik teklifi ettiği anları paylaştı

TV8 ekranlarında yayınlanan ‘MasterChef Türkiye’ yarışmasının 2020 yılındaki sezonunda başarılı performansıyla adından sıkça söz ettiren Barbaros Yoloğlu, finale çıkma başarısı göstermişti. Canlı yayında Serhat Doğramacı ile kıyasıya bir mücadele veren Barbaros, fenomen yarışmayı ikinci olarak tamamlamıştı.

“İYİ Kİ VARSINIZ”

Şefler Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya ile poz veren MasterChef yarışmacısı, “Altı ayın sonunda bir bitiş beklerken her şeyin daha güçlü başlaması. Sizlerle beraber geçirdiğim sürecin sonunda kendimi bir metreyi aşamayan tırtılın kozadan çıktığı kelebek gibi hissediyorum. Kozamda geçirdiğim her an, her işte yanımızda oldunuz, önderlik ettiniz. Bir an olsun vazgeçmeden üzüntümüz ile üzülüp sevincimiz ile sevinç yaşadınız. İyi ki varsınız, iyi ki sizin gibi sadece şefler olarak değil bize aranızdaki arkadaşlıkla, dostlukla, bilgelikle işlediğiniz sanatınız ile bu büyük ailenin içinde yer verdiniz. Her şey için sağ olun şeflerim, arkadaşlarım, abilerim” ifadelerini kullanmıştı.

100 GÜNDE BU HALE GELDİ

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan Barbaros Yoloğlu, geçtiğimiz sene Temmuz ayında ise inanılmaz değişimi ile herkese büyük şaşkınlık yaşatmıştı. Fazla kilolarından kurtulan Yoloğlu, Instagram hesabından son halini yayınlamış ve şu mesajı yazmıştı:

100 günlük değişimin sonuna geldik. Bu süreçte yaşadığım zorluklarda bana yardımcı olan herkese teşekkürler. Dönem dönem zorluklar ile geçse de benim için çok güzel bir süreç oldu ve bu bir son değil, yeni bir başlangıç. Şimdi sırada 100 günde üstüne ne koyabiliyoruz, o var. Vücut geliştirme bir sanat ise kendinizi sanatkarın kalemine bırakmalısınız. Bırakın sizi tüm hatları ile çizebilsin, öyle herkesin dediğine de kulak asmayın. Antrenör ile aranızdaki ikili güveniniz sonucunda sürece bağlı kalıyorsanız gelişim kaçınılmazdır. Beklemede kalın yakında bu süreçte neler yaşadık, YouTube kanalımda 2-3 bölüm aşamada yayınlayacağım.

SEVGİLİSİNE EVLİLİK TEKLİF ETTİĞİ ANLARI PAYLAŞTI

Tüm bunların ardından ünlü isim, bir süredir kız arkadaşı Şule İdil Aydın’a evlilik teklif ettiği anları paylaşmasıyla gündeme geldi.

“MUTLULUK SEVGİDE SAKLI”

Yoloğlu, 195 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınladığı videoya şu mesajı yazdı:

Zaman her ne olursa ileriye doğru gitmemizi ve yolumuzda giderken tüm yolun hakimiyetini sevgiye bırakmamız gerektiğini… ‘Ben buradayım’ dediğin anda, ‘kontrol bende’ dediğin anda küçük bir hastalık veya büyük bir sevgi her düşünceyi, her bir fikri değiştirir. Mutluluk sadece sevgide saklı, sevelim sevilelim. Seni seviyorum, hayatta başıma gelen en güzel şeysin.

Takipçileri, Barbaros Yoloğlu’nun gönderisine; “Sonsuz mutluluklar diliyorum”, “Allah tamamına erdirsin” ve “Hayırlı olsun” gibi iyi dileklerini yazdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*