Kemal Kılıçdaroğlu İngiliz Büyükelçi Chilcott ile görüştü

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun, farklı ülkelerin Türkiye’de vazife yapan temsilcileri ile görüşmeleri sürüyor. Kılıçdaroğlu, bugün İngiltere’nin Türkiye Büyükelçisi Dominick Chilcott ile görüştü.

CHP Başkanı, Chilcott’u partisinin genel merkezindeki makamında kabul etti. Görüşmede CHP Başkanı Kılıçdaroğlu’na, Genel Lider Başdanışmanı Ünal Çeviköz eşlik etti.

Sosyal medyada paylaşıldı

Basına kapalı gerçekleştirilen görüşmenin içeriğine ait bilgi verilmezken, partinin resmi Twitter hesabından, “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Birleşik Krallık Türkiye Büyükelçisi Dominick Chilcott’u, CHP Genel Merkezi’ndeki makamında kabul etti. Görüşmede CHP Önderi Kılıçdaroğlu’na, Genel Lider Başdanışmanı Ünal Çeviköz eşlik etti.” notuyla fotoğraflar paylaşıldı.

İmamoğlu ile balıkçı buluşması

Kılıçdaroğlu ile görüşen Chilcott ise geçtiğimiz kış İstanbul’da yaşanan kar felaketinde, İBB Lideri Ekrem İmamoğlu ile görüşmesi ile gündeme gelmişti.

İmamoğlu’nun İstanbul genelinde yaşanan felakette binlerce İstanbullu yollarda mahsurken, Chilcott ile bir balıkçıda buluşması büyük reaksiyona neden olmuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.