Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk: ‘Daha çok transfer lazım’

Yeni dönem çalışmalarını Avusturya’da sürdüren Galatasaray, hazırlık maçında Sturm Graz’a 2-1 mağlup oldu. Maçın akabinde Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk açıklamalarda bulundu.

“HATALAR ÜZERİNE ÇALIŞACAĞIZ”

Karşılaşmayı pahalandıran teknik yönetici, “50-55 dakika oyuncularımız yüksek tempoda uğraş etti. Sonrasında yorgunluklar başladı, top kayıpları ve kusurlar oldu. Önümüzde 4 haftalık bir müddet var. Yanlışlar üzerine çalışacağız. Maç bittiğinde en büyük sevincimiz, 7 akademi oyuncusunun alanda olmasıydı. Onlarla gurur duyduk. İnşallah bize uzun müddet hizmet eden oyuncular yetiştiririz” sözlerini kullandı.

“HEPSİ BİZİM OĞLUMUZ”

Efe ve Hamza Akman ile ilgili konuşan Buruk “Ayhan Akman’ın oğulları Efe ve Hamza ismine çok sevindim. Baran ve Emirhan’ı kullanamadık, üzüldük. Hepsi bizim oğlumuz. Yaşları küçük, birinci sefer bu türlü bir kampa geldiler. İnşallah hepsini geliştiririz. Hamza daha uzun müddet aldı ve yeterli işler yaptı” dedi.

“DAHA ÇOK TRANSFER LAZIM ÜZERE DURUYOR”

Transferlerle ilgili açıklama yapan Buruk, “Sergio Oliveira 3. transferimiz oldu. Transfere devam etmek istiyoruz. Daha çok transfer lazım üzere duruyor. Çalışmamız gerekiyor. Yeterli çalışıyoruz. Burada olmak benim için büyük bir gurur. Onlara layık olmaya çalışacağız” kelamlarını sarf etti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.