Fulya Zenginer’den takipçisine cevap: Bunun sponsoru olmaz!

Kanal D ve Star TV’de yayınlanan ‘Küçük Kadınlar’ (2008-2011) dizisinde canlandırdığı ‘Yeliz’ karakteriyle hafızalarda yer eden Fulya Zenginer, 2019 yılında dünyaevine girdiği grafik sanatçısı Kuntay Tarık Evren ile mutlu bir evlilik sürdürüyor. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde anne oldu.

“15 SAATLİK ZORLU SÜREÇTEN SONRA GÜNEŞİMİZ DOĞDU”

3 kilo 525 gram ve 50 cm. dünyaya gelen Milan’ı kucağına alan Zenginer, doğum sonrası oğlunun ayağının fotoğrafını, kalp emojisiyle birlikte paylaştı ve “15 saatlik zorlu bir süreçten sonra sabah saatlerinde güneşimiz doğdu. Toparlanmaya çalışıyorum. Sevginizi ve dualarınızı hissediyorum” mesajını yazdı.

“MİLAN VE BEN”

Hamilelik döneminde sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla ilgi odağı olan 32 yaşındaki oyuncu, Instagram’da kucağında oğlu ile pozlarına da yer verdi.

“Milan ve ben” notu ile bebeğinin yüzünü ilk kez gösterdiği paylaşıma beğeni ve tebrik mesajları yağdı. Sosyal medyada gündem olan fotoğraflarda Zenginer’in mutluluğu yüzüne yansıdı.

“BU TİP İŞ BİRLİKLERİ ETİK DEĞİL”

Hastaneden taburcu olan Fulya Zenginer, “Milan evde” notu ile yeni bir paylaştım yaptı. Güzel oyuncu, bir takipçisinin “Doktorunuzdan ve hastaneden memnun musunuz?” sorusuna ise dikkat çeken şu yanıtı verdi:

Bunun iş birliği, sponsoru olmaz. Bence bu tip iş birlikleri etik değil, yine de belirteyim öyle bir durum yok. Doğum sürecimde de, hastane ve ekibinden memnun kaldım. Normal doğum yapmak için diretmem üzerine tüm hemşireler, ebeler sancılı 15 saatimde tüm tatlılıklarıyla, pozitiflikleriyle hep yanımda oldular. Doğum sonrası süreçte de öyle.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.