CHP’den ‘Milletin Sesi’ mitingi

CHP İstanbul Vilayet Lideri Canan Kaftancıoğlu’na verilen cezanın akabinde CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun davetiyle Bursa’dan İstanbul’a alınan “Milletin Sesi” mitingi Maltepe Kıyı Miting Alanı’nda başladı. Mitingin yapıldığı Maltepe’de geniş güvenlik tedbiri alındı.

‘ALTI BENZEMEZİ BİR ORTAYA GETİREREK OLMAYAN UMUDU OLDURDU’

Mersin’in Tarsus ilçesinden miting için İstanbul’a gelen Ramazan Berkoğlu, “Umudun olmadığı yerde umudu yaratan, altı benzemezi bir ortaya getirerek olmayan umudu tekrardan olduran bir genel liderimiz olduğu için gurur duyuyoruz” dedi.

‘KAFTANCIOĞLU ÖNDERLİĞİNDE İKTİDARA GELİYORUZ’

Hüseyin Doğrugider de mitinge katılmak için Mersin Tarsus’tan geldi. Doğrugider, Yargıtay’ın Canan Kaftancoğlu’na verilen cezayı onamasına ait şunları söyledi: “Haksız bir cezadır. Artık seçime gidiyoruz. Korkutamazlar. Yıldıramazlar. Bu yolda Canan Kaftancıoğlu önderliğinde İstanbul üzere tüm Türkiye’de iktidara geliyoruz.”

‘BAŞKALARININ ESKİ TWEETLERİNİ İNCELEMİŞ OLSAK DIŞARDA KİMSE GEZEMEZ’

Canan Kaftancıoğlu’na verilen cezayı haksız bulduğunu tabir eden Nedret Diş, “Başkalarının da eski tweetlerini incelemiş olsak kimse dışarda gezemez. Canan Kaftancıoğlu’na yapılan büyük bir haksızlık. Gerisindeyiz ve onun için buradayız” diye konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.