Boşanmanın eşiğindeki Hadise’den birinci açıklama! 3,5 aylık gebeydi

Bir konserinde “Küçük bir yol” müziğinde ağlayan Hadise, hayranlarını şaşkınlığa uğratmıştı. Yaşanan olay sonrasında evliliğinde sıkıntılar yaşadığı tez edilirken, eşinin yer açılışına katılmaması bu argümanları güçlendi. Bunun üzerine eşi Mehmet Dinçeler de alyansını çıkarmıştı. Gebenin bebek tedavisi gördüğü söylenirken, birinci ağızdan açıklama geldi. Hadise bakın toplumsal medya hesabından ne paylaştı?

HADİSE-MEHMET DİNÇERLER ÇİFTİNDE KRİZİ BÜYÜYOR

Ayrılık haberleri ile magazin gündeminden düşmeyen Hadise, İzmir’de verdiği konserde ‘Küçük yol şarkısını’ söylerken gözyaşlarını tutamaması boşanma savlarının konuşulmasına neden olmuştu.

Günlerdir eşi Mehmet Dinçerler ile karşılıklı atılımlar yapan Hadise, hakkında çıkan gebe tezleri hakkında toplumsal medya hesabından açıklama yapmak zorunda kaldı.

HADİSE’DEN HAMİLELİK AÇIKLAMASI

İddialara nazaran çiftin bebek yüzünden ortaları açılmıştı. Hadise’nin çocuk isteğine karşılık eşi Mehmet Dinçerler’in soğuk bakmaması ikili ortasında ipleri koparmıştı.

Hadise’nin sahnede ‘Hayatımın şarkısı’ dediği Küçük bir yol müziğini söylerken ağlaması herkesi üzerken, eşi Mehmet Dinçerler’in yer açılışına katılmaması boşanma argümanlarını güçlendirdi. Hamilelik haberleri için paylaşım yapan Hadise şunları yazdı:

“Bu kadar özel bir mevzuda açıklama yapmak zorunda kalmış olmaktan son derece rahatsız hissetmekle bir arada;

Israrla yapılan palavra hamilelik haberleri ile ilgili maalesef açıklama yapmak zorunda hissediyorum.

Hamile değilim ve bunun için bir tedavi de görmüyorum. Bilginize…

Hadise”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.