Binance Duyuru Yaptı: Bu 6 Altcoin İçin Dikkat!

Bitcoin ve altcoin borsası Binance, kullanıcılara yönelik teklif ve hizmetlerini genişletme konusunda önemli adımlar atıyor. İşte borsanın çeşitli altcoinler için en son duyuruları…

Altcoin PENDLE için kalıcı vadeli işlemler başlıyor

Binance Vadeli İşlemler, 28 Temmuz 2023’te merakla beklenen USDⓈ-M PENDLE kalıcı vadeli işlem kontratlarını piyasaya sürecek. Bu kontrat, yatırımcıların pozisyonlarını güçlendirmelerine ve potansiyel olarak karlarını artırmalarına olanak tanıyacak şekilde 20x’e kadar kaldıraçla kullanılabilecek. Sözleşme, dayanak varlık olarak PENDLE’a dayanacak ve USDT cinsinden uzlaştırılacaktır. Binance, 0,0001’lik tik boyutu ve bakım marjı oranına göre hesaplanan sınırlandırılmış fonlama oranıyla kullanıcılarına kapsamlı ve erişilebilir bir alım satım deneyimi sunmayı hedefliyor.

Yeni altcoin işlem çiftleri piyasaya giriyor

İşlem çiftlerini daha da genişleten Binance, yarın TSİ 11:00’de ARKM/RUB, WLD/RUB ve WLD/TRY çiftleri için de alım satım açacak. Bu alım satım çiftleri, fiattan kriptoya alım satım yapmak isteyen kullanıcılar için daha fazla seçenek sunarak Rus Rublesi (RUB) ve Türk Lirası (TRY) karşısında Arkham (ARKM) ve Worldcoin (WLD) alım satımı yapmalarına olanak tanıyor.

Binance Pool’da BCH hizmeti başlıyor

Binance hizmetlerini çeşitlendirmeye devam ederken, Binance Pool da Bitcoin Cash (BCH) madencilik hizmetini başlattığını duyurmaktan heyecan duyuyor. FPPS (Hisse Başına Tam Ödeme) uzlaştırma yöntemini kullanan madenciler, TSİ 13:00’te otomatik olarak Fonlama Cüzdanlarına yatırılan günlük ödülleri alacaklar. Binance Pool, BCH meraklıları için güvenilir ve verimli bir madencilik hizmeti sunarak Bitcoin Cash ağının merkeziyetsizleşmesine ve güvenliğine katkıda bulunuyor.

FUSD, Binance Convert’e eklendi

Bir başka heyecan verici gelişme olarak Binance, FDUSD’yi Binance Convert’e ekledi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi FDUSD, Binance’in desteklediği en son stablecoin oldu. Bu ekleme, kullanıcıların FDUSD ile BTC, USDT ve Binance Convert tarafından desteklenen diğer tokenlar arasında sıfır ücretle alım satım yapabilmesini sağlayarak FDUSD sahipleri için uygun maliyetli ve kullanışlı bir alım satım deneyimi sunmakta.

Fan tokenlar için yeni program

Binance, finansal hizmetlerin ötesinde kullanıcılarını spor dünyasına da aktif bir şekilde dahil ediyor. FC Shakhtar Fanverse’te yeni başlatılan FC Shakhtar Fan Club, FC Shakhtar taraftarları için yepyeni bir yardımcı program sunmakta. Fan Club, kullanıcıların çeşitli görevlere katılmasına ve VIP maç günü biletleri ve FC Shakhtar ürünleri gibi özel taraftar ayrıcalıkları için kullanılabilecek Shakhtar Credits kazanmasına olanak tanıyor. Fanverse üzerinden bir Binance hesabına kaydolmaktan Oylama Anketlerine ve Maç Tahmini mücadelelerine katılmaya kadar, kullanıcılar Shakhtar Kredileri toplamak ve FC Shakhtar Fan Club’ın sunduğu benzersiz avantajlardan yararlanmak için çok sayıda fırsata sahip.

Görevlerin ve Shakhtar Kredilerinin güncellemelere tabi olabileceğini ve kullanıcıların en son ayrıntılar için FC Shakhtar Fanverse aracılığıyla haberdar olmaları gerektiğini unutmamak önemlidir. Ayrıca, FC Shakhtar ürünleri ve taraftar deneyimlerinin kullanıma sunulması ilk gelene ilk hizmet esasına göre olacak ve erken katılımın önemini vurgulayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx