16 Temmuz 4 Burç İçin sıkıntı Geçecek! Cumartesi Gününü Makus Geçirecekler Listesinde Siz De Var mısınız?

16 TEMMUZ 2022

KOÇ : SİZİN İÇİN EPEYCE SIKINTI BİR GÜN

Birinin ne düşündüğünü davranışları aracılığıyla ortaya çıkarmanız gerektiği sırlar ve hislerle dolu bir gün. Görünen o ki bu size epey sıkıntı gelecek.

Öğleden sonra, pratik faaliyetlere çok daha fazla ilgi duyuyor üzeresiniz ve hatta tahminen de bir müddetliğine ertelediğiniz kimi şeyleri yapmaya başlayabilirsiniz.

BOĞA : PARTNERİNİZİ SIKINTI DURUMA SOKABİLİRSİNİZ

Bir kardeşe ya da yakın bir arkadaşınıza şu anda yaşadıkları bir hususta yardım etmeye çok kararlısınız ancak dürüst olmak gerekirse, nereden başlayacağınızı nitekim bilmiyorsunuz.

Ayrıca geçmiş bir kararınızı değiştirmemek için direneceksiniz ve bu, partnerinizi biraz güç duruma sokabilir. Güzel haber şu ki, tüm bu baskıyı çok âlâ yönetim edeceksiniz.

İKİZLER : ETRAFINIZA ÇOK FAZLA BASKI UYGULUYORSUNUZ

Gündeminiz çok meşgul görünüyor ve etrafınızdakilere de çok fazla baskı uyguluyorsunuz. İnsanların gece gündüz hizmetinizde olabileceğini varsaymaktan vazgeçmelisiniz.

Ayrıca, bir şey için kelam verdiyseniz, lütfen sözlerinize de hürmet duyduğunuzdan emin olun.

YENGEÇ : HERŞEYDE BAŞARILI OLAMAYABİLİRSİNİZ

Şu anki eğilim büsbütün kestirim edilemezlikle ilgili. Bu cumartesi, yapmaya niyetlendiğiniz her şeyi başaracağınızı düşünmeyin bile.

Ancak bu olumsuz havadan uzaklaşmak için düzgün haber şu ki, öngörülemezlik sizi tanışacağınız beşerler açısından da tatlı bir yere götürebilir ve bundan kimi potansiyel fırsatlar çıkabilir.

ASLAN : SABRINIZA ŞAŞIRACAKSINIZ

Bu cumartesi, önceliklerinizi sıraya koymak için biraz vaktiniz olacak ve belli mevzulara yönelik tavrınızın genelden daha sabırlı olacağını görünce muhtemelen şaşıracaksınız.

Bazı Aslanlar bir aile probleminin tahliline öncülük edebilirler ve sonunda muhtemelen işleri halletme biçimleri sayesinde kendilerine methiyeler düzülecektir.

BAŞAK : SİZİN RAHAT BİR GÜN OLMAYACAK

Bu rahat bir cumartesi olmayacak, zira şu anda olup bitenlerin birçoklarının bir şeylerin sonlarını zorlama potansiyeli var üzere görünüyor.

Sizden süratli kararlar vermeniz istenebilir. Bu yüzden bunalmış hissedebilir ve ayrıyeten bir köşeye sıkışmış olabilirsiniz. Birtakım şeyleri, bilhassa de münasebetinizin birtakım istikametlerini özel tutmanız gerekir, bu yüzden daha az konuşkan olmaya çalışın.

TERAZİ : BEKLENMEDİK KARŞILIK SİZİ ÜZECEK

Mevcut eğilim her türlü bağlantısı destekliyor. Görünüşe nazaran sözlerinizi olağandan çok daha kolay seçiyorsunuz.

Öğleden sonra, tahminen de beklemediğiniz bir yanıt alacak olmanız motivasyonunuzu düşürebilir. Bu, yenilgiyi kabul edeceğiniz manasına gelmez.

AKREP : İÇGÖRÜNÜZ SİZE YANLIŞSIZ YOLU GÖSTERECEKTİR

Zorluklar ve ayartmalar karşısında bile bu cumartesi ömür prensiplerinize sadık kalabileceksiniz.

Son reaksiyonlarında gecikecek olsalar bile, birtakım Akrepler en başta nasıl reaksiyon vereceklerini bilemeyebilirler fakat derinlerde, sadakatleri onları hakikat yola yönlendirecektir. Bugün yaptıklarınızın uzak gelecekte sonuçları olacaktır.

YAY : SIHHAT SORUNU BAŞINIZI AĞRITACAK

Mevcut eğilim, küçük detaylardaki güzellikle ilgili ve bugün tam olarak aradığınız şey bu üzere görünüyor.

Öte yandan, şu anda hakikaten karşılık bulamadığınız bir sıhhat sorunu sizi biraz baskı altına alıyor. Bedeninizde doğal olan birtakım zararsız değişiklikler olabilir lakin bu yeniden de sizi korkutuyor.

OĞLAK : YAŞLI BİRİLERİNİ MEMNUN EDECEKSİNİZ

Ne yapılması gerektiği ve nasıl yapılması gerektiği konusunda çok azimli görünüyorsunuz ve görünüşe nazaran aileden daha yaşlı biri üzerinde şahane bir izlenim bırakacaksınız.

Aslında kayınvalideniz ve kayınpederiniz için bir şeyler yapıyor olabilirsiniz. Her halükârda, başarılarınız sizi çok heyecanlandırıyor ve bunu herkesin önünde sergileyeceksiniz.

KOVA : GÜNÜN YARISI SIKINTI GEÇECEK

Günün yarısı güç geçecek üzere. Görünüşe nazaran yarım iş gününde zihninizi büsbütün uyanık tutmanız gerekecek. Son vakitlerde ortaya çıkan birtakım meseleleri çözene kadar hafta sonunun tadını çıkaramayacaksınız.

Öte yandan, çok ilgilisiniz ve bunu mümkün olan en yeterli halde halledemeyeceğinize dair çok az kaygı var.

BALIK : KARMA BİR GÜN BAŞLIYOR

İyi ya da makus her şeyin yoluna gireceği karma bir cumartesi size geri dönüş yolunu bulacak. Kendinizi dedikoduya yahut öbürleri hakkında makus düşünmeye karşı uyarılmış olarak düşünün.

Öte yandan, hudutları zorlayarak ve nitekim muhtaçlığı olmayan beşerler için âlâ şeyler yaparak rastgele bir övgü alacağınızı düşünmeyin.


Göbek Deliğinizin Biçimi Hakkınızda Çok Şey Söylüyor! İşte Göbek Deliğinizin Halinin Sizin İçin Dedikleri


Türkiye’de Yaşanmış 4 Büyüleyici Efsane


Bir Göz Seçin Ve Bilinçaltınızda Neler Var Öğrenin! İşte Bilinçaltını Okuyan Test…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.